Skip to content

 

NIKT NIE ZROBI ZA CIEBIE TEGO LEPIEJ.

W Kancelarii NiK wiemy jak skutecznie zaspokoić Twoje roszczenia finansowe. Skorzystaj już teraz z naszej pomocy i odzyskaj należne Ci pieniądze.

4678

POZNAJ MARKĘKANCELARIA NIK

Nasza marka składa się z doświadczonych i rzetelnych specjalistów z branży prawnej, którzy pomogą Ci odzyskać pieniądze i walczyć o swoje prawa. Z pełnym zaangażowaniem pomożemy Ci na każdym etapie dochodzenia roszczeń.

W Kancelarii NiK wiemy jak ważna dla naszych klientów jest kompleksowa oraz stała obsługa, dlatego decydując się na współpracę z naszą kancelarią, każdy nasz klient otrzymuje dedykowanego doradcę. Jesteśmy każdego dnia gotowi by w trakcie długotrwałego procesu walczyć o Twoje prawa i roszczenia, podczas gdy Ty otrzymujesz na bieżąco aktualne informacje o przebiegu sprawy. Nasi eksperci pomogą Ci rozwiązać Twój problem oraz odzyskać należne pieniądze na drodze polubownej lub jeśli będzie taka konieczność na drodze sądowej.

DZIAŁAMY DLA CIEBIE

ODZYSKAJ SWOJEPIENIĄDZE Z NIK!

Posiadasz kosztowny i niekończący się w spłacie kredyt we frankach? A może jesteś ofiarą innej nieuczciwej praktyki banków? W Kancelarii NiK przeanalizujemy i odzyskamy dla Ciebie należne Ci środki finansowe. Nie musisz posiadać prawnej wiedzy lub opłacać drogich radców prawnych, aby walczyć o swoje prawa.

Odszkodowania finansowe

Pomożemy Ci wywalczyć odszkodowanie finansowe od banku lub innych pożyczkodawców.

Skontaktuj się

I uzyskaj pomoc od Kancelarii NiK.

NAPISZ DO NAS

Szkody rzeczowe

Pomożemy Ci odzyskać należne pieniądze za poniesione szkody rzeczowe.

Skontaktuj się

I uzyskaj pomoc od Kancelarii NiK.

NAPISZ DO NAS

Odszkodowanie osobowe

Zapewnimy Ci uczciwe i satysfakcjonujące odszkodowanie osobowe od ubezpieczyciela.

Skontaktuj się

I uzyskaj pomoc od Kancelarii NiK.

NAPISZ DO NAS

Pozostałe odszkodowania

Chcesz uzyskać pomoc z innym odszkodowaniem? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się

I uzyskaj pomoc od Kancelarii NiK.

NAPISZ DO NAS

Nasi eksperciKancelaria NIk

NIK-Bartlomiej-Noga
Bartłomiej Noga
Właściciel

537-577-975
b.noga@kancelarianik.pl

NIK-Marcin-Kaczmarek
Marcin Kaczmarek
Właściciel

605-244-393
m.kaczmarek@kancelarianik.pl

NIK-Sylwia-Pawlak
Sylwia Pawlak
Asystentka Zarządu
Specjalista Działu Prawnego

519-529-044
s.pawlak@kancelarianik.pl

NIK-Milosz-Przybylowski
Miłosz Przybyłowski
Asystent Zarządu
Specjalista Działu Prawnego

790-529-044
m.przybylowski@kancelarianik.pl

NIK-Wiktoria-Krawczyk
Wiktoria Krawczyk
Asystentka Zarządu
Specjalista Działu Oddłużania

730-920-041
w.krawczyk@kancelarianik.pl

NIK-Paulina-Slabosz
Paulina Słabosz
Manager Działu Administracji

730-980-048
p.slabosz@kancelarianik.pl

NIK-Szymon-Nowak
Szymon Nowak
Specjalista Działu Administracji

730-920-044
sz.nowak@kancelarianik.pl

NIK-Sylwia-Stanczyk
Sylwia Stańczyk
Specjalista Działu Administracji

730-910-041
s.stanczyk@kancelarianik.pl

NIK-Mikolaj-Tylec
Mikołaj Tylec
Specjalista Działu Administracji

730-980-098
m.tylec@kancelarianik.pl

NIK-Maciej-Berczak
Maciej Berczak
Manager Działu Analiz
Specjalista Działu Prawnego

690-506-552
m.berczak@kancelarianik.pl

NIK-Mateusz-Noga
Mateusz Noga
Dyrektor Działu Prawnego

690-488-395
m.noga@kancelarianik.pl

NIK-Katarzyna-Kitlinska
Katarzyna Kitlińska
Dyrektor Działu Prawnego

789-170-843
k.kitlinska@kancelarianik.pl

NIK-Paulina-Wasiak
Paulina Wasiak
Manager Działu Prawnego

730-980-042
p.wasiak@kancelarianik.pl

NIK-Sandra-Szewczyk
Sandra Szewczyk
Specjalista Działu Prawnego

730-950-044
s.szewczyk@kancelarianik.pl

NIK-Konrad-Sysio
Konrad Sysio
Specjalista Działu Prawnego

730-970-044
k.sysio@kancelarianik.pl

NIK-Agnieszka-Pawlak
Agnieszka Pawlak
Specjalista Działu Prawnego

730-737-110
a.pawlak@kancelarianik.pl

NIK-Dawid-Bury
Dawid Bury
Specjalista Działu Prawnego

730-930-044
d.bury@kancelarianik.pl

NIK-Paulina-Kaczmarek
Paulina Kaczmarek
Specjalista Działu Prawnego

730-980-041
p.kaczmarek@kancelarianik.pl

NIK-Marta-Poddebniak-Reszelewska
Marta Poddębniak-Reszelewska
Specjalista Dział Oddłużania

730-980-099
m.reszelewska@kancelarianik.pl

NIK-Adrian-Krajewski
Adrian Krajewski
Specjalista Działu Oddłużania

730-980-047
a.krajewski@kancelarianik.pl

NIK-zdjecie-osoby
Martyna Słowińska
Specjalista Administracji Działu Oddłużania

730-980-084
m.slowinska@kancelarianik.pl

NIK-Marcin-Kaczmarek-2
Marcin Kaczmarek
Specjalista Działu Handlowego
Specjalista Działu Prawnego

730-980-055
ma.kaczmarek@kancelarianik.pl

Mateusz-Kesy
Mateusz Kęsy
Specjalista Działu Handlowego
 

730-980-043
m.kesy@kancelarianik.pl

Zobacz jak działamy

1. Wyślij formularz lub zadzwoń
2. W rozmowie wyjaśnimy możliwe działania
3. Wyślij do nas umowę z bankiem
4. Analizujemy umowę i załączniki
5. Przesyłamy kompleksowe rozwiązanie
6. Podpisujesz umowę z kancelarią
7. Wysyłamy roszczenie do banku
8. W przypadku odmowy, kierujemy sprawę do sądu
9. Wypłacamy uzyskane roszczenie
testimonial
Quote Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed. Quote Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt. Quote Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Quote Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Lorem ipsum dolor sit amet, consecte-tur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Quote Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Ktosiek
Na stanowisku
sponsor01
sponsor02
sponsor03
sponsor04
sponsor05